-SBS+

Forum sojuszu -SBS+

Ogłoszenie

Poszukiwany ktoś do obsługi forum! GG 9906546 PISAĆ!
Sprostowanie! Sojusz usunął gracz Pawelotti z nie wyjaśnionych przyczyn;/ Kto ma blisko niech farmi tego frajera co go stara nie kocha!

#1 2009-04-28 09:05:57

coloss

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 56
Punktów :   

Ranga

kurcze uwazam ze trzeba podjac pewne dzialania aby umocnic nasz sojusz w randze...narazie to tylko spadamy i tracimy dobrych graczy...musimy zaczac powoli pnac sie do pierwszej 20 za chwile juz tych renomowych graczy nie dostaniemy...zacznijmy wyrabiac sobie pewna marke
ma ktos jakies pomysly?

Offline

 

#2 2009-04-28 09:09:49

Pawelotti

-SBS+

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ranga

Proponuje zachęcać graczy. Gracz kriszo998 jako rekrutant sojuszu PL zaproponowal mi zebym przylaczyl sie do nich, lecz oczywiscie odmowilem. Jest kratkę ode mnie. Wydaje mi się, że w ten sam sposób "odbił" nam Belosa.

Powinniśmy starać się rekrutować w miare jak najwięcej dobrych graczy. Jeśli widzimy np. że gracz spełnia wymagania sojuszu to go jakoś zachęcić, żeby się do nas przyłączył. No ale ja nie zajmuje się rekrutacją, możliwość taką mają: Prime ; Wisztu ; night.

Proponuje jeszcze, gdy będziemy mieli już akademię, żeby zwiększyć wymagania, czyli przyjmować graczy od 90 popa a potem od 100. Zwiększy to nam rangę znacznie. Proponuję zrobić tak od następnego poniedziałku i gracze którzy nie spełnią wymagań zostaną przeniesieni do akademii. Gdy tam już dobiją lepszego popa, wejdą do głownego sojuszu.

Offline

 

#3 2009-04-29 17:28:46

Prime

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 91
Punktów :   

Re: Ranga

Ja rekrutuje owszem ale do akademii a co do dobrych graczy to koło mnie jest gracz scypek ma ponad 120 popa i nie ma soja wiec mozecie spróbowac go zaprosic

Offline

 

#4 2009-04-29 17:59:55

Pawelotti

-SBS+

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ranga

Próbowałem i nie skorzystał... Zachęcałem już z 30 osoby z Naszej ćwiartki powyżej 100 popa i udało mi sie zwerbować tylko 5 jak dotąd...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blackhats.pun.pl www.sojuszasylum.pun.pl www.bw2012.pun.pl www.h3wodka.pun.pl www.kotycienia.pun.pl