-SBS+

Forum sojuszu -SBS+

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Poszukiwany ktoś do obsługi forum! GG 9906546 PISAĆ!
Sprostowanie! Sojusz usunął gracz Pawelotti z nie wyjaśnionych przyczyn;/ Kto ma blisko niech farmi tego frajera co go stara nie kocha!

#1 2009-04-26 14:20:43

coloss

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 56
Punktów :   

Pomysły

czesc pisze tu kilka uwag lub spraw do przeglosowania
1bo patrze na podania do naszego sojuszu i stwierdzam ze lepiej by bylo jakby pisali w podaniu dokladnie ile i jakiego woja ma bo ktos moze napisac ze ma 10%woja jest offowcem a napisal ze robi prety....
2 sprawa na poczatku wazne jest aby nie przyjmowac do soja nie doswiadczonych wiec moze jeszcze przed przyjeciem ten co skladal podanie ustawil by kogos doswiadczonego na sitta aby sprawdzic czy np.nie klamal w podaniu
3 sprawa pasowalo by zrobic watek na forum z pytaniami do doswiadczonych graczy bo niektorzy pewnie by chcieli zapytac a sie boją
to sa takie moje luzne propozycje
dzieki za wysluchanie
pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-04-26 14:29:36

Pawelotti

-SBS+

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 75
Punktów :   

Re: Pomysły

Zgadzam się na drugą i trzecią propozycję. Natomiast pierwsza jest troche dziwna, chciałbys podawać komuś ilość swojego wojska? No właśnie. Tu chodzi o zaufanie, musimy zaufać im, a oni nam. Tylko wtedy będziemy zgranym i zorganizowanym sojuszem.

Moim pomysłem jest to, żeby zmienić liczebność wojska do popa. Ponieważ taki Rzymianin ma dwa razy droższe jednostki od Germana! Tak samo gal. Gal nie musi robić wojska na początku, uważam, że trzeba to przedyskutować.

Offline

 

#3 2009-04-26 14:32:14

coloss

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 56
Punktów :   

Re: Pomysły

masz racje ja tez dostalem wiaomosc od wisztu czemu nie mam wojska,odpisalem ze napoczatku to i tak mi to nic nie da,dopiero gdy sie rozwine i bede mial teutatesy i jezdzcow to bede mogl skutecznie uzywac wojska

Offline

 

#4 2009-04-26 14:33:34

Pawelotti

-SBS+

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 75
Punktów :   

Re: Pomysły

I o tym właśnie mówie. Na początku wojsko jest do własnych celów, czyli do farmienia.

Offline

 

#5 2009-04-26 16:03:32

Prime

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 91
Punktów :   

Re: Pomysły

coloss zmieniłem troche wojo a co do twojego pierwszego punktu to sprawdzam taka osobe situjac wiec wiem tez jakie ma wojo ;p pozatym jest napisane ze członkowie rady moga prosic o sitta wiec jak masz zastrzezenia wal smiało Macie racje ze jest wojo do własnych celow ale jak pisze ze min 40% i pisze mi jakis typ ze 30% to prawie 40% i ze szybko wbije to jak zmienie na mniej to beda sie zaraz farmy bez woja zgłaszac zapewniajac ze szybko wbija

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofight.pun.pl www.ls09-11.pun.pl www.esc.pun.pl www.chaoticgame.pun.pl www.matex.pun.pl